strona startowa wyprawy off-road galeria zdjęć 4x4 relacje z wypraw 4x4 imprezy integracyjne porady i patenty 4x4 wyprawowa i powyprawowa ksiązka kucharska skontaktuj sie z nami
 
    Wyjazdy firmowe:    
   


    Impreza turystyczno-offroadowo-krajoznawcza.
Terminy do uzgodnienia


Wyjazd offroad. Śpimy w 2 drewnianych chatach.
W programie: wyprawy terenowe, zwiedzanie Lwowa, ruska bania, grota solna, japońska beczka. Duża wiata grillowa pozwoli cieszyć się do póżna imprezą przy ogniu. Pełne wyżywienie.

Czwartek
ok. 15.00 Wyjazd z umówionego miejsca i przejazd w Bieszczady
ok. 21.00 Dojazd i zakwaterowanie.
22.00 Ognisko organizacyjne z kolacją z grilla. Przedstawienie planu następnego dnia.
nocleg

Piątek
6.30 Pobudka
7.30 Śniadanie
8.30 wyjazd do Lwowa granice przekraczamy w Krościenku ok. 9.00-10.30
ok. 12.30 Dojazd do Lwowa, zwiedzanie z przewodnikiem: Gmach opery, spacer Prospektem Swobody postoje przy pomnikach Szewczenki i Mickiewicza. Zwiedzimy: arsenał i baszta prochowa. Przy kaplicy Boimów przerwa w jednej z lepszych kawiarni Lwowskich. Odszukamy zaułek z mistyczną Katedrą Ormiańską, pełną tajemniczych, mrocznych malowideł, Na koniec zwiedzimy rynek z ratuszem i kamienicami: czarną i królewską gdzie przebywał król Jan III Sobieski.
Obiad w wielopoziomowej restauracji Lampa Gazowa.
ok. 20.00 Wyjazd do Polski
23.00 Dojazd do chat, nocleg

Sobota
9.00 Śniadanie i wyjazd.
Ten dzień spędzimy z samochodami w górach. Zwiedzimy kilka terenowych tras, pokonamy kilka brodów, znajdziemy się na granicy ze Słowacją to czego nie zdążymy zobaczyć w Sobote obejrzymy w Niedzielę.
20.00 Wieczorem wieczór bieszczadzki w wiacie grillowej. Dla chętnych rozpalimy w saunie i pod japońską beczką. Podany będzie pieczony baran i bieszczadzki samogon oraz lokalne smakołyki.

Niedziela
9.00 Śniadanie i wyjazd tym razem w kierunku Baligrodu przecież każdy chce mieć zdjęcie z czołgiem. Przejazdy kilkoma widokowymi trasami. Popołudniem ruszymy w stronę Polańczyka nad Solinę. Zwiedzimy tamę. Dzień zakończymy w klimatycznej knajpie Bieszczadzki Zakapior. Po biesiadzie powrót do chat. Pożegnalne ognisko.
nocleg

Poniedziałek
10.30 Śniadanie i przygotowania do wyjazdu.
12.00 Wyjazd
ok. 19.00 Przyjazd na miejsce.

Cena: 1585 zł os. przy grupie 15 os.