strona startowa wyprawy off-road galeria zdjęć 4x4 relacje z wypraw 4x4 imprezy integracyjne porady i patenty 4x4 wyprawowa i powyprawowa ksiązka kucharska skontaktuj sie z nami
 
    Wyjazdy firmowe:    
   
    Impreza turystyczno-offroadowo-krajoznawcza.
Terminy do uzgodnienia


I dzień
10.00 Zbiórka, pakowanie się do Land Roverów
10.30 Wyjazd i dojazdówka do Lwowa.
19.00 Zakwaterowanie w Hotelu ***, kolacja w Karczmie,
nocleg

II dzień
9.00 Śniadanie w hotelu
10.00 Wyjazd do Lwowa i Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Gmach opery, spacer Prospektem Swobody postoje przy pomnikach Szewczenki i Mickiewicza. Zwiedzimy: arsenał i baszta prochowa. Przy kaplicy Boimów przerwa w jednej z lepszych kawiarni Lwowskich. Odszukamy zaułek z mistyczną Katedrą Ormiańską, pełną tajemniczych, mrocznych malowideł, Na koniec zwiedzimy rynek z ratuszem i kamienicami: czarną i królewską gdzie przebywał król Jan III Sobieski.
15.00 Obiad w wielopoziomowej restauracji-muzeum Lampa Gazowa.
16.30 Przygotowanie do wyjazdu w góry
ok. 19.00 Zakwaterowanie w Sławsku, Hotel *** Zachar Berkut
Kolacja w Folk-restauracji z ukraińskimi specjałami: peklowana słonina, tokan, varienki, pielemieni, barszcz ukraiński, domasznyj samogon, shaslik
Nocleg

III dzień
śniadanie 8.30
9.30 Wyjazd w góry samochodami, cały dzien w terenie , będziemy się przedzierać górskimi szlakami do Filipca, gdzie jeżeli nam się uda to zdobędziemy połoninę Borożawa,
Dzisiejszego dnia jemy obiad w terenie, który przyżądzą nasi kierowcy na zabudowach kuchennych znajdujacych się w autach.
Po południu czeka nas wjazd na nawyższą górę w okolicy wyciągiem krzesełkowym na górze panorama Kartpat po zjeździe, krótka wycieczka na wodospad w Filipcu, pamiątkowe zdjęcia.
Kwaterujemy się w kompleksie magura w drewnianych apartamentach. Wieczorem rozpalimy w ruskiej bani i pod japońską beczką.
Ognisko i grill na którym przyżądzone będą tradycyjne szaszłyki z jagnięciny, podana będzie również tradycyjna sałatka górska z owczym lub kozim serem. Śliwowicy lokalnej nie zabraknie.

IV dzień
8.30 Śniadanie przejazd do Shidnicy na Spływ raftingowy, do pontonów zjedziemy na linach z mostu. W Shidnicy zjazdy na linach z 20 metrów mostu do pontonów raftingowych i w zależności od stanu wody spływ. Obiad w Kolibie czyli górskiej tradycyjnej knajpce.
Przejazd do hotelu **** Respect Hotel
Zakwaterowanie, czas wolny na odpoczynek w SPA
Ostatnia kolacja na Ukrainie

V dzień
śniadanie w Hotelu, wyjazd do Polski
Obiad we własnym zakresie podczas postoju w Polsce po przekroczeniu granicy.


Wszystkie samochody to Land Rovery Discovery czyli Camelówki:)

Cena: 2630 zł os. przy grupie 15 os.