bezdroza profil facebook
strona startowa wyprawy off-road galeria zdjęć 4x4 relacje z wypraw 4x4 imprezy integracyjne porady i patenty 4x4 wyprawowa i powyprawowa ksiązka kucharska skontaktuj sie z nami
 
    Aktualne wyprawy:    
    Dupnica trophy

formularz na twoją stronę
Prosimy podać ilość: osób, aut i telefon kontaktowy.

Możesz także zapisać sie na imprezę na FACEBOOK

Przeczytaj nasz artykuł o wyprawie do Bułgarii na PERON4:
   artykuł Bułgaria artykuł BułgariaGamzigrad

pierwszy nocleg w Bułgarii

połonina

podjazd 4x4

podjazd 4x4

podjazd 4x4

podjazd 4x4

    Impreza turystyczno-offroadowo-krajoznawcza
Termin: 30.04-06.05.2017


To impreza turystyczna i offroadowa, która ma na celu popularyzację turystyki 4x4 jako formy aktywnego wypoczynku oraz krajoznawstwa.

Majówka w Bułagarii

Aby ostatecznie się zakończyć zimny sezon udamy sie na półwysep balkański a konkretnie na Balkan. Będziemy relaksowac sie widokami na połoninach i wygrzewać w słońcu w dolinach.

4x4 na szlaku 4x4

Spotykamy się 30.04.2016 o 9.00 rano w Bułagarii nieopodal miejscowości Kula, dokładne informacje podamy po wysłaniu zgłoszenia.

Ważne informacje:
 • walutą w Bułgarii jest Lewa ok. 2 zł, sieć bankomatów jest rozwinęta, Lewa jest związana ścisłym kursem z euro;
 • w Bułgarii nalezy wykupić winietę drogową;
 • cena paliwa jest podobna jak w Polsce


 • podjazd 4x4 na szlaku 4x4

  Podczas wyjazdu odwiedzimy i zwiedzimy następujące miejsca:
 • Belogradczik - skalne miasto i Twierdza Kaleto;
 • Jaskinia Magura;
 • Jaskinia Prochodna;
 • Stary Balkan;
 • Vraczański Balkan;
 • Koprivshtitsa;
 • Cudnite Mostowe;
 • Diabelskie Gardło - Jaskinia;
 • Oko Orła


 • Bułgaria słynie z doskonałej kuchni. Z tradycyjnych potraw każdy na pewno wybierze sobie ulubione danie.

  Szczegółowy program:
  30.IV 9.00 (czas Bułgarski)Zbiórka i wyjazd wkierunku Jaskini Magura. Po zwiedzaniu udamy się do Beogradczika gdzie zwiedzimy Skalne miasto i Twierdzę Kaleto. Wieczorem udamy sie na biwak.
  01.V Tego Dnia trasa wieść będzie pograniczem Bułgarsko-Serbskim aby ostatecznie dotrzeć w poblize Berkovitsy gdzie w lesie na biwaku zatrzymamy się na biwak.
  02.V Dzisiaj przeprawa przez Połoninę Koznitse aż dotrzemy do rzeki Iskr. Nocleg w punkcie widokowym na jeden z przełomów rzeki.
  03.V Praktycznie cały dzień będziemy podróżować brzegami rzeki Iskr, która doprowadzi nas do Jaskini Oczu Boga czyli Prohodnej. Po uzupełnieniu zapasów w Karlukovie urządzimy Biwak nieopodal w górach.
  04.V Poranna dojazdówka 35 km do Glożeńskiego Monastyru oraz uzupełnienie paliwa i ewentualnej waluty z bankomatów. Po zwiedzeniu Monastyru. Ruszamy górskimi szlakami w kierunku Centralnego Balkanu i Kopiwszczicy.
  05.V Kolejnego dnia rozpoczniemy offroadem by potem zjechac do Plovdiv i dalej do Twierdzy Asena czyli Asenovgradu. Po zwiedzeniu zamku udamy sie na nocleg do Narechanskich Banji.
  06.V Z Campingu zbierzemy się szybko aby po drodze do macedońskiej granicy zwiedzić Cudnite Mosztowe, Diabelskie Gardło, Jagodinę i ostatecznie pod wieczór dojechac do Melnika, gdzie przenocujemy i przy biesiadnym stole zakończymy imprezę.

  Wpisowe na wyjazd to 1390 zł netto za załogę dwuosobową (dla członków PTTK z aktualnie opłaconymi składkami i dla załóg, które były juz nami na wyjazdach - 1290 zł). W świadczeniach: przygotowanie trasy widokowo krajoznawczej po terenach górskich Bułgarii.
  Dodatkowa osoba w samochodzie: 100 zł

  We własnym zakresie: posiłki, noclegi, dojazd i paliwo :)

  Limit załóg: 12

  Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy ze względu na małą ilość chętnych.

  Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń w tym losowych nie wynikających z winy organizatora.

  stara planina land rover

  podjazd 4x4 na szlaku 4x4

  wyprawa ukraina na szlaku 4x4