bezdroza profil facebook
strona startowa wyprawy off-road galeria zdjęć 4x4 relacje z wypraw 4x4 imprezy integracyjne porady i patenty 4x4 wyprawowa i powyprawowa ksiązka kucharska skontaktuj sie z nami
 
    Aktualne imprezy:    
   

formularz na twoją stronę
Prosimy podać ilość: osób, aut i telefon kontaktowy.


Możesz także zapisać sie na imprezę na FACEBOOK

    Impreza turystyczno-offroadowo-krajoznawcza
Termin: 19-22.06.2014


Max Ukraine Off-road Trophy to cykliczna impreza, mająca na celu popularyzację turystyki offroad. Odbywa się głównie w Karpatach UKraińskich ale podczas niej odwiedzamy równiez miejsca zwiazane z przedwojenną obecnością Polaków na tych ziemiach. w drugiej edycji nie zwiedzamy juz Lwowa ale ruszamy przez górki w kierunku Filipca.

Druga w tym roku edycja jest skierowana do osób, które zwiedzały juz Lwów. Za granica po zakupach na targu ruszymy w górki. Pierszy nocleg planujemy w terenie. Następnego dnia ruszymy wierchami w kierunku połoniny Borżawa. U jej podnóża w turbazie zjemy ukaraińską kolację i wypocimy się w Ruskiej Bani. Rano ruszymy w kierunku Gorganów. Tego dnia bedziemy spac na zaprzyjaźnionym polu namiotowym (także mozliwość sauny!).

Kolejny dzień przyniesie nam już powrót do granicy z Polską po przekroczeniu granicy pożegnamy się i ruszymy do domów.

Cena za wyjazd to 790 zł netto za załogę dwuosobową (dla członków PTTK z aktualnie opłaconymi składkami i dla załóg, które były juz nami na wyprawach - 750 zł). W świadczeniach: przygotowanie trasy widokowo krajoznawczej po Ukraińskich Karpatach, wieczór ukraiński (pielemieni, warienki, suszone ryby, peklowana słonina, lokalne wędliny i sery, samogon lub ukraińska gorzałka).

We własnym zakresie: posiłki, noclegi, dojazd i paliwo :)

Istnieje możliwość rozszerzenia pobytu o 1 nocleg z 18 na 19 Czerwca - prosimy o kontakt (śpimy na campingu w Solinie)

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy ze względu na małą ilość chętnych.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń w tym losowych nie wynikających z winy organizatora.