bezdroza profil facebook
strona startowa wyprawy off-road galeria zdjęć 4x4 relacje z wypraw 4x4 imprezy integracyjne porady i patenty 4x4 wyprawowa i powyprawowa ksiązka kucharska skontaktuj sie z nami
 
    Aktualne imprezy:    
   

formularz na twoją stronę
Prosimy podać Imię, Nazwisko i telefon kontaktowy.

    Czarnomorze - Ekspedycja Klubowa
Termin: 11.07-17.08.2014


Ekspedycja wokół morza czarnego rodziła sie juz w naszych głowach długo. Chęć spięcia Azji z Europą i wchodu z zachodem była kusząca. Dojrzelismy do tej decyzji i postanowilismy zrealizowac wyprawe w tym roku.

Trasa powiedzie z Polski przez Słowacje do Rumunii dalej przez Mołdawie i nieuznawaną Republikę Naddniestrzańską dostaniemy się na ukraiński pępek aby wylądować w Odessie. Następnym punktem programu będzie przejazd przez stepy, góry i wybrzeże Krymu. Z najdalej na wschód wysuniętego przylądka Kercz przedostaniem sie do Federacji Rosyjskiej.

Odwiedzimy północny Kaukaz i drogą wojenną wjedziemy do Gruzji. Nastepnym odwiedzanym krajem bedzie Armenia w której, zwiedzimy najstarsze Monastyry. Wracać do Europy będziemy wybrzeżem Tureckim. Dalej juz tylko Bułgaria i Rodopy. Symbolicznie podróż podsumujemy w Melniku i jeżeli czasu starczy przed powrotem pokręcimy sie w Macedonii. Stamtad juz tylko E75 i do domu.

Na impreze nie można sie zapisac ale mozna się na nia zgłosić. Mamy jeszcze 3 miejsca wolne. Impreza składkowa. Wyjazd wymaga wcześniejszego przygotowania dokumentów (wizy do Rosji) więc chetnych kandydatów przyjmujemy do końca marca 2014.

Chetnych, doświadczonych i odpornych na trudy turystów prosimy o kontakt na mail: czarnomorze@bezdroza.czest.pl