bezdroza profil facebook
strona startowa wyprawy off-road galeria zdjęć 4x4 relacje z wypraw 4x4 imprezy integracyjne porady i patenty 4x4 wyprawowa i powyprawowa ksiązka kucharska skontaktuj sie z nami
 
    Turystyka 4x4 2012    
   
    Impreza turystyczno-offroadowo-krajoznawcza.
Termin: 06-22.07.2012

Wakacje 2012

Tegoroczne wakacje zostały zaplanowane podczas Bieszczadzkich Motywacji w 2011r. Wtedy wyznaczyliśmy cel następnej wakacyjnej wyprawy. Odessa i Krym jest to dość typowy kierunek wyprawowy ale my tam jeszcze nie byliśmy. Wyjazd jest planowany jako stricte klubowy i zgłoszenia na wyjazd przyjmujemy tylko i wyłącznie od członków Bezdroży.

Planujemy ponad dwa tygodnie wojaży, chcemy dotrzeć na betonowe plaże Odessy, wrócić sentymentalnie w Karpaty, brzegiem Morza Czarnego dojechać do Autonomicznej Republiki Krymskiej.

W tym roku odważymy się zjeść suszoną rybę a tłuszcz z peklowanej słoniny będzie nam spływał po brodzie w towarzystwie ukraińskiego samogonu.

Jak zwykle jeżeli chodzi o wakacje nic nie jest zaplanowane oprócz terminu i głównego celu wyjazdu. Czyli prawdziwa ekspedycja. Śpimy w namiotach i będziemy doskonalić swoje techniki biwakowania.

Zapraszamy klubowiczów!