bezdroza profil facebook
strona startowa wyprawy off-road galeria zdjęć 4x4 relacje z wypraw 4x4 imprezy integracyjne porady i patenty 4x4 wyprawowa i powyprawowa ksiązka kucharska skontaktuj sie z nami
 
    Aktualne imprezy:    
   

formularz na twoją stronę
Prosimy podać ilość: osób, aut i telefon kontaktowy.

Możesz także zapisać sie na imprezę na FACEBOOK


    Max Ukraine Off-road Trophy - Połonina Krasna
Termin: 21-25.05.2015


MAX Ukraine Off-Road Trophy wyjazd turystyczno-krajoznawczy 4x4

Program Imprezy:
Spotykamy sie 21.05 wieczorem na campingu w Solinie. Mozna tez zjawic sie na spotkaniu rano 22.05 przed granica w Krościenku. Po przekroczeniu granicy zaczniemy zakupamy na rynku w Samborze gdzie mozna kupic wspaniałe kiełbasy, sało i somogon. Potem udamy sie na zwiedzanie zamku wczesno-średniowiecznej twierdzy Tustan. Pokażemy Wam również okolice Filipca i Sławska, niegdyś polskich uzdrowisk i centrów narciarskich. Wieczorem proponujemy Ukraińska kolacje regionalna i kapiel w Ruskiej Bani, czyli po naszemu w saunie. Rano udamy się w przeprawę z Filipca w kierunku Gorgan wciąż uważanych za jedne z najbardziej dzikich gór Europy. Finałem tego przejazdu będzie dojazd do jeziora, które jest ukraińskim Morskim Okiem. Nocleg w Kołoczawie na kultowym juz Campie u Słowaka.

Dalej wespniemy się na Połoninę Krasną i ruszymy dalej wierchami aby zaliczyć pełną panoramę Karpacką.

  • Zamek Tustan
  • Kołoczawa
  • Połonina Krasna
  • Połonina Borżawa
  • Jezioro Sieniewierskie
  • Niedostępne Gorgany
  • Ukraiński wieczór i kolacja regionalna
  • Ruska Bania
Cena za wyjazd to 790 zł netto za załogę dwuosobową (dla członków PTTK z aktualnie opłaconymi składkami i dla załóg, które były juz nami na wyprawach - 750 zł). W świadczeniach: przygotowanie trasy widokowo krajoznawczej po Ukraińskich Karpatach, kąpiel w Ruskiej Bani, wieczór ukraiński (pielemieni, warienki, suszone ryby, peklowana słonina, lokalne wędliny i sery, samogon lub ukraińska gorzałka).
Dodatkowa osoba w samochodzie: 100 zł

We własnym zakresie: posiłki, noclegi, dojazd i paliwo :)

W nocy z 21 na 22.05 - śpimy na campingu w Solinie - chetnych prosimy o kontakt
Limit załóg: 10

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy ze względu na małą ilość chętnych.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń w tym losowych nie wynikających z winy organizatora.