bezdroza profil facebook
strona startowa wyprawy off-road galeria zdjęć 4x4 relacje z wypraw 4x4 imprezy integracyjne porady i patenty 4x4 wyprawowa i powyprawowa ksiązka kucharska skontaktuj sie z nami
 
    Aktualne wyprawy:    
   

formularz na twoją stronę
Prosimy podać ilość: osób, aut i telefon kontaktowy.


Możesz także zapisać sie na imprezę na FACEBOOK
    Impreza turystyczno-offroadowo-krajoznawcza
Termin: 01-04.05.2014


Max Ukraine Off-road Trophy to cykliczna impreza, mająca na celu popularyzację turystyki offroad. Odbywa się głównie w Karpatach UKraińskich ale podczas niej odwiedzamy równiez miejsca zwiazane z przedwojenną obecnością Polaków na tych ziemiach. Czekać nas będzie Lwów oraz zapierające dech w piersiach widoki.

Pierwsza w tym roku edycja jest skierowana do osób, które chcą zwiedzić Lwów, po którym oprowadzi nas przewodnik potem tradycyjnie ruszymy w karpaty rozpoczynajac offroadowym prologiem z Sławska. Wieczorem zakwaterujemy sie w turbazie, gdzie czekac będzie rozpalona ruska bania i poczestunek w formie kolacji ukraińskiej biesiady. Następnego dnia zdobędziemy połoninę Borżawa i obejrzymy wodospad w Filipcu. Potem ruszymy w Karpaty. Tego dnia bedziemy spac w terenie więc należy byc przygotowany na camping pod chmurką.

Kolejny dzień przyniesie nam zmagania z błotem na trasie i przepiekne widoki. Ostatecznie dojedziemy do Turki i zakwaterujemy sie w Altanie. Polecamy doskonałe ryby i kuchnię domową Natalii. Nastepnego dnia bedzie możliwość zrobienia zakupów na targu. Następnie przekroczymy granicę i ruszymy do domów.

Cena za wyjazd to 790 zł netto za załogę dwuosobową (dla członków PTTK z aktualnie opłaconymi składkami i dla załóg, które były juz nami na wyprawach - 750 zł). W świadczeniach: przygotowanie trasy widokowo krajoznawczej po Ukraińskich Karpatach, zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem, wieczór ukraiński (pielemieni, warienki, suszone ryby, peklowana słonina, lokalne wędliny i sery, samogon lub ukraińska gorzałka).

We własnym zakresie: posiłki, noclegi, dojazd i paliwo :)

Istnieje możliwość rozszerzenia pobytu o 1 nocleg z 30 kwietnia na 1 maja - prosimy o kontakt (śpimy na campingu w Solinie)

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy ze względu na małą ilość chętnych.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń w tym losowych nie wynikających z winy organizatora.