bezdroza profil facebook
strona startowa wyprawy off-road galeria zdjęć 4x4 relacje z wypraw 4x4 imprezy integracyjne porady i patenty 4x4 wyprawowa i powyprawowa ksiązka kucharska skontaktuj sie z nami
 
    Aktualne wyjazdy:    
   

formularz na twoją stronę
Prosimy podać ilość: osób, aut i telefon kontaktowy.

Galeria z lipcowego'12 wyjazdu tą trasą FOTO-FACEBOOK
    Impreza turystyczno-offroadowo-krajoznawcza
Termin: 29/30.05.2013-02.06.2013


Max Ukraine Off-road Trophy to cykliczna impreza, mająca na celu popularyzację turystyki offroad. Odbywa się głównie w Karpatach UKraińskich ale podczas niej odwiedzamy równiez miejsca zwiazane z przedwojenną obecnością Polaków na tych ziemiach. Czekać nas będzie Lwów oraz zapierające dech w piersiach widoki.

W tym roku nowa trasa (z wyjątkiem pierwszego dnia). Po wieczorze Ukraińskim w zaprzyjaźnionym ośrodku Turystycznym tuz pod połoniną Borożawa ruszymy w miejsca, których dotąd nie odwiedzaliśmy z Wami. Całość tradycyjnie zakończymy w Turce w Altanie gdzie serwują pyszne jedzenie a atmosfera skłania do zabawy. Ważne jest równiez to, że przed wyjazdem bolącą głowę można będzie uspokoić jednym z leczniczych źródeł, które znajdują się w Rozłuczu.

Program Imprezy:
30.05 od 09.00 Spotkanie przed granicą w Krościenku (przy sklepie spożywczym - podamy koordynanty w mailu)
09.30 Oficjalne rozpoczęcie imprezy, przywitanie uczestników, formalności, przygotowanie niezbędnych dokumnetów, oczyszczenie numerów na ramach. Przekraczamy granicę i jedziemy do Lwowa gdzie samochody zostawimy na strzeżonym Parkingu. Zwiedzanie miasta (w zależności od składu program zwiedzania będzie różny, nie chcemy zanudzać tych co byli w tamtym roku ani zabierać zwiedzania nowym). Po zwiedzaniu czas wolny, zakupy, pamiątki i o umówionej godzinie wyjazd asfaltami w kierunku Filipca gdzie czeka nas offroadowy Prolog. Wieczorem przygotujemy ukraiński poczęstunek, będzie też można skorzystać z Ruskiej Bani.
31.06 10.00 Otwarcie drugiego dnia, wyjazd na trasę, dzisiejszy dzień dzień w całości spędzimy w górach. Nocleg na biwaku.
01.06 10.00 Dziś także będziemy podróżować głównie w terenie ale będziemy juz zbliżać sie w kierunku naszej granicy.
Dzień zakończymy w Turce w zaprzyjaźnionym pensjonacie, gdzie będzie można spać na biwaku lub pod namiotem, wieczorem impreza.
02.06 wykwaterownianie i wyjazd. Powrót przez Stary Sambor na granicę w Krościenku.

Cena za wyjazd to 790 zł za załogę dwuosobową (dla członków PTTK z aktualnie opłaconymi składkami i dla załóg, które były juz nami na wyprawach - 750 zł). W świadczeniach: przygotowanie trasy widokowo krajoznawczej po Ukraińskich Karpatach, zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem, wieczór ukraiński (pielemieni, warienki, suszone ryby, peklowana słonina, lokalne wędliny i sery, samogon lub ukraińska gorzałka).

We własnym zakresie: posiłki, noclegi, dojazd i paliwo :)

Istnieje możliwość rozszerzenia pobytu o 1 nocleg z 29 na 30 maja - prosimy o kontakt (śpimy na campingu w Solinie)

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy ze względu na małą ilość chętnych.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń w tym losowych nie wynikających z winy organizatora.