bezdroza profil facebook
strona startowa wyprawy off-road galeria zdjęć 4x4 relacje z wypraw 4x4 imprezy integracyjne porady i patenty 4x4 wyprawowa i powyprawowa ksiązka kucharska skontaktuj sie z nami
 
    Imprezy 4x4 Bieszczady 2012:    
       Klubowa impreza integracyjno-strategiczna
Termin: 11-15.10.2012


Bieszczadzkie Motywacje to klubowa impreza pojawiajaca się w naszym kalendarzu juz od 2009 roku kiedy pojechaliśmy Disco w 6 osób z dziećmi Natalią i Arturem. Na miejscu wypożyczyliśmy Ladę Nive (w dieslu!), którą przemierzaliśmy bieszczadzkie szlaki. Haczyk został połkniety i impreza stała sie cykliczna.

W tym roku zamierzamy spotkać się na corocznej naradzie klubowej i ustalić jak zwykle ambitne plany wyprawowe na 2013 rok. Oczywiście oprócz super tajnych zebrań i knucia. Planujemy 2 dni jazdy w terenie, jeden turystycznie i krajoznawczo a drugi lekka przeprawa. Popracujemy z roadbookami. Trzeciego dnia aby podkreślić naszą wizytę w Bieszczadach chętni wybiorą się do Lwowa na kawę!

Program Imprezy:
11.10 Przyjazd chętnych załóg na teren bazy noclegowej, integracyjne ognisko
12.10 10.00 Oficjalne rozpoczęcie imprezy, przywitanie uczestników, zakwaterowanie, wyjazd na trasę z Roadbookiem. Przeprawa do godzin popołudniowo-wieczornych. Wieczorem biesiada menu-grillowe. (alkohol we własnym zakresie).
13.10 10.00 Otwarcie drugiego dnia, wyjazd na trasę Pętli - start zabawy GPS
na trasie obiad polowy bigos żołnierski, pieczywo, kawa i herbata. Wieczorem ognisko i podsumowanie rywalizacji terenowej. Bez szaleństw wieczornych rano wyjazd do Lwowa.
14.10 8.00 Wyjazd na granicę w Krościenku i przejazd do Lwowa na parking strzeżony. Zwiedzanie miasta i Cmentarza Łyczakowskiego z przewodnikiem. Po zwiedzanieu czas wolny na mieście i w godzinach popołudniowych powrót do Polski.
Wieczorem dla chętnych, którzy zostaja wieczorek ukraiński z tamtejszymi specjałami.
15.10 wykwaterownianie i wyjazd

Cena za wyjazd to 699 zł za załogę dwuosobową (dla członków PTTK z aktualnie opłaconymi składkami 659 zł), dodatkowa osoba w samochodzie 300 zł). W świadczeniach: 2 noclegi w domkach z aneksem kuchennym, roadbook i przygotowanie legalnej trasy o charakterze przeprawowym, przygotowanie trasy widokowo krajoznawczej po Bieszczadzkich szutrach wraz z zabawą GPS opartej na Geocachingu, zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem, biesiadna kolacja grillowa, gorący posiłek z kuchni polowej na trasę pętli krajoznawczej.

We własnym zakresie: pozostałe posiłki (jest aneks kuchenny!), dojazd i paliwo :)

Istnieje możliwość rozszerzenia pobytu o kolejne 2 noclegi z 11 na 12 października oraz z 14 na 15 koszt 220 zł/załoga.

Zapraszamy załogi klubowe oraz osoby, które chcą wstąpić w nasze szeregi.
Na miejscu będzie można zostać członkiem PTTK!