bezdroza profil facebook
strona startowa wyprawy off-road galeria zdjęć 4x4 relacje z wypraw 4x4 imprezy integracyjne porady i patenty 4x4 wyprawowa i powyprawowa ksiązka kucharska skontaktuj sie z nami
 
    Aktualne wyprawy:    
   

formularz na twoją stronę
Prosimy podać ilość: osób, aut i telefon kontaktowy.


Możesz także zapisać sie na imprezę na FACEBOOK
    Impreza turystyczno-offroadowo-krajoznawcza
Termin: 24-28.09.2015


Pożegnanie Lata to impreza symbolicznie kończaca letni sezon biwakowy, mająca na celu popularyzację turystyki offroad. W tym roku skupimy się na paśmie połoniny Borżawa w kolejnych dniach stopniowo jadąc w strone Turki.

Spotykamy 25.09 o 8.00 w Ustrzykach Dolnych na rynku. Razem ruszamy w kierunku granicy w Krościenku. Szybkim (jak na ukraińskie warunki) tranzytem jedziemy do Sławska po drodze zatrzymujac sie tylko w Samborze na małe zakupy na lokalnym rynku. Zaczynamy wieczornym offroadowym prologiem z Sławska do Filipca. Wieczorem zakwaterujemy się w turbazie, gdzie czekać będzie rozpalona ruska bania i poczestunek w formie ukraińskiej biesiady. Następnego dnia zdobędziemy połoninę Borżawa i obejrzymy wodospad w Filipcu. Potem ruszymy w Karpaty. Tego dnia bedziemy spac w terenie więc należy byc przygotowany na camping pod chmurką.

Kolejny dzień zaraz po śniadaniu wjedziemy na połoninę Borżawa gdzie czeka na nas zapierająca dech w piersiach karpacka panorama, po zjeździe odwieczymy wodospad Szum. Dalsza droga to zmagania z błotem i przepiękne widoki. Ostatecznie dojedziemy do Turki i zakwaterujemy sie w Altanie. Polecamy doskonałe ryby i kuchnię domową Natalii. Następnego dnia będzie możliwość podleczenia kaca mineralnymi wodami z okolicznych źródeł. Czeka na nas już tylko krótka droga do granicy.

Cena za wyjazd to 790 zł netto za załogę dwuosobową (dla członków PTTK z aktualnie opłaconymi składkami i dla załóg, które były juz nami na wyprawach - 750 zł). W świadczeniach: przygotowanie trasy widokowo krajoznawczej po Ukraińskich Karpatach, zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem, wieczór ukraiński (pielemieni, warienki, suszone ryby, peklowana słonina, lokalne wędliny i sery, samogon lub ukraińska gorzałka).
Dodatkowa osoba w samochodzie: 100 zł

We własnym zakresie: posiłki, noclegi, dojazd i paliwo :)

Noc z 24 na 25 września spędzamy w Bieczadach - prosimy o kontakt (śpimy na campingu w Solinie)

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy ze względu na małą ilość chętnych.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń w tym losowych nie wynikających z winy organizatora.